Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.

Akceptuję regulamin

Aktualności

Kasa biletowa Lesko !!

Szanowni Podróżni, informujemy że kasa biletowa w Lesku będzie czynna  od 07:00 do 15:00 w dniach:

30/31.07.2018 r. oraz 01/02.08.2018 r. 

ZAPRASZAMY !!

Lokale użytkowe do wynajęcia

PKS Jarosław SA oferuje do wynajęcia dwa lokale użytkowe

o pow. 20 i 17 m2 znajdujące się w budynku dworca PKKP w Jarosławiu.

Informacje pod nr. telefonu 668 157 686

Uwaga !!

Szanowni Podróżni, informujemy że od 01.07.2018 r.,  wszytskie autobusy relacji Rzeszów - Ustrzyki Dolne, Rzeszów - Wetlina, odjeżdżać będą z :  Głównego Dworca Autobusowego PKS przy ul. Grottgera 1

Wznowienie kursów do Zamiechowa i Woli Rokietnickiej !!

Szanowni Podróżni, PKS Jarosław S.A., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów informuje iż z dniem 16.07.2018 r. uruchamia n/w kursy:

- 08:30 Jarosław - Zamiechów,
- 08:40 Jarosław - Wola Rokietnicka
- 09:05 Zamiechów - Jarosław p. Jankowice,
- 09:20 Wola Rokietnicka - Jarosław.

ZAPRASZAMY !!

Ruszyła budowa nowego dworca PKS w Jarosławiu!

Prace budowlane rozpoczęły się od rozbiórki starych wiat dworca autobusowego, który powstał jeszcze w latach ’70 ubiegłego wieku. Nowy dworzec PKS ma być gotowy jeszcze przed końcem tego roku. O kolejnej dużej inwestycji Powiatu poinformował starosta jarosławski Tadeusz Chrzan, podczas briefingu, który odbył się 13 czerwca.

W spotkaniu z dziennikarzami obok starosty Chrzana uczestniczył także prezes PKS Jarosław, Ireneusz Kochanowicz. Dworzec jest budowany przez dużego inwestora z Żywca, spółkę Port, która wybudowała m.in. podobny obiekt w Łańcucie. Teren został jej wydzierżawiony na 30 lat i dlatego ani Powiat Jarosławski ani PKS Jarosław nie ponoszą w związku z budową żadnych kosztów. – Obok dworca powstaną tu również miejsca handlowe i usługowe dla pasażerów, jednak nie będzie to kolejna galeria handlowa – powiedział dziennikarzom starosta T. Chrzan. – Co więcej, zastrzegliśmy w umowie, że 60% powierzchni użytkowej będą mogły w pierwszej kolejności wynająć podmioty gospodarcze z Jarosławia.

Budowa nowego dworca – z 4 stanowiskami przyjazdowo-odjazdowymi, 8 postojowymi dla autobusów oraz blisko 100. miejscami parkingowymi – to pierwszy etap realizacji planów wg których w tym miejscu ma powstać kompleksowe centrum przesiadkowe dla pasażerów, także prywatnych przewoźników i MZK. – Myślimy też o budowie w kolejnym roku przejścia podziemnego z ul. Słowackiego na dworzec, tak by ułatwić wyjazd pojazdów z planowanego centrum – podsumował starosta Chrzan. – Chodzi o bezproblemowy wyjazd z placu na ulice Poniatowskiego.

więcej informacji oraz fotografi na stronie

http://www.starostwo.jaroslaw.pl/aktualnosci/item/4309-ruszyla-budowa-nowego-dworca-pks-w-jaroslawiu

Podkategorie