Akceptuję regulamin

Oferta pracy

PKS Jarosław S.A. w siedzibą w Jarosławiu  zatrudni Specjalistę ds. planowania i rozliczania czasu pracy kierowców

Miejsce pracy: Jarosław

Zakres obowiązków:

  • planowanie, nadzorowanie, koordynowanie oraz rozliczanie pracy kierowców,
  • organizowanie i koordynowanie pracy podległych kierowców ,
  • przyjmowanie zleceń transportowych, ustalanie harmonogramów przewozów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przekazywanie ich kierowcom,
  • organizowanie w przypadku uszkodzenia pojazdu pomocy technicznej lub zamiany pojazdu na inny,
  • prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • wydawanie dyspozycji przewozu kierowcom,
  • współpraca z innymi działami w zakresie realizacji zadań przewozowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale transportu.
  • Znajomość obsługi MS Office.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców, Ustawy o Transporcie Drogowym (możliwość przeszkolenia).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczny czas pracy.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Miejsce składania dokumentów: PKS Jarosław S.A. ul. Przemysłowa 15, 37-500 Jarosław (Sekretariat).

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz jest zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

Administratorem danych jest PKS Jarosław S.A. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celem prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa, podającemu przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale obowiązkowe w przypadku uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.