Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies.

Akceptuję regulamin

Wyszukiwarka połączeń


Serwis ogumienia

Wymiana ogumienia nowego i powierzonego w pojazdach: osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach, naczepach, ciągnikach. Zamawiamy ogumienie pod zlecenie klienta. Wykonujemy także naprawy wszystkich rodzajów ogumienia wg technologii niemieckiej firmy TIP TOPOL. Serwis nasz, wyposażony jest w profesjonalne maszyny i urządzenia do naprawy i obsługi ogumienia. Stosowane materiały naprawcze pozwalają na wykonywanie napraw opon od pojazdów osobowych do opon wielkogabarytowych włącznie. Wysokie kwalifikacje pracowników w połączeniu z nowoczesną technologią pozwalają na osiągnięcie wysokiej jakości świadczonych usług.

 

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku od 06.00 do 19.00

 

Kontakt:

tel.: 16 621 54 41 wew. 23, kom. 787 605 950

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">usłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.